Культура вантажних перевезень

Культура вантажних перевезень

Культура вантажних перевезеньРаніше  час переїзду  був одним з найбільших подій в житті. Готуватися до нього починали за місяць, а то й раніше. У призначений день до будинку щасливця приходили  друзі, рідні, колеги… Вони допомагали занурити речі в машину і розставити їх на новому місці. Іноді ті хто переїжджає зверталися до послуг «спеціаліста» – дядька Сашка з сусіднього під’їзду, який все життя пропрацював на складі. За певну суму  такий «професіонал» погоджувався допомогти. Але і добровольці, і «фахівці» не завжди обходились  з речами дбайливо. Меблі як попало вантажили в машину і розставляли в кузові.  Потрібно було впоратися за один день, а часом і за кілька годин, тому швидкість часто була важливіша акуратності. Для пакування речей використовували те, що знайшлося в будинку – старі газети, ганчірки і папір. Не дивно, що при таких правилах вантажоперевезень  частина речей прибувала на місце призначення у пом’ятому або розбитому вигляді. Особливе занепокоєння викликали чайні сервізи…

В кінці ХХ століття на зміну радянським традиціям прийшов поділ праці. З’явилися приватники, і фірми, які готові були надати в оренду і машину, і вантажників, а то і повністю організувати переїзд. Трохи пізніше такі послуги стали називати мувінгові  (від англ. moving – переміщення). Це виявилося несподівано зручно. Люди швидко зрозуміли  новий вид послуг і замість того, щоб перевозити речі самостійно, стали доручати це мувінговим компаніям.Культура вантажних перевезень

Разом з поділом праці з’явилося таке поняття, як культура вантажоперевезень. На перший погляд ці два поняття – «культура» і «вантажоперевезення» – несумісні за змістом. Як можна говорити про культуру щодо брудної  Газелі  і  неввічливих вантажників? Виявляється, не тільки можна, але і потрібно. Культура вантажних перевезень – це гідний, високий рівень надання послуг.  Компанія рада кожному  клієнту  і націлена на постійне співробітництво.

Зараз час непрофесіоналів, і на ринок вільно виходять люди без досвіду організації вантажоперевезень. «Уважне ставлення до клієнта», «індивідуальний підхід» – ці  фрази зустрічаються в кожному рекламному оголошенні. Насправді за ними може ховатися все, що завгодно. Для того, щоб стати мувінговою  компанією, недостатньо створити юридичну особу і купити «Газель».  Потрібно зарекомендувати себе і привернути постійних клієнтів. Тут і виходить на перший план культура вантажоперевезень.

За рівнем професіоналізму всіх, хто надає мувінгові послуги, можна розділити на дві групи. Перша – це невеликі компанії-одноденки, які хочуть отримати якомога більший прибуток в найкоротші терміни. Друга – це  компанії, орієнтовані на тривалу роботу і створення хорошої репутації, а в ідеалі  –  на лідерство в бізнесі. На жаль, різниця між добропорядною компанією та фірмою – одноденкою очевидна далеко не завжди.

Для людини, яка звертається за перевезенням вантажів один раз на рік або взагалі перший раз, всі мувінгові  компанії – «на одне обличчя». Але є ознаки, за якими навіть неспеціаліст може відрізнити одноденку від серйозної відповідальної фірми.

Справжня культура вантажоперевезень насправді складається з простих речей. Клієнт хоче отримувати послуги гідної якості, а підрядник хоче чинити їх. Шанобливе ставлення виконавця до замовника і навпаки – ось основа, на якій будується культура вантажоперевезень.

Мувінгова компанія “Український Богатир” у Львові професійно займається вантажними перевезеннями не перший рік. Наші роботи та відгуки можна переглянути на нашому сайті. Ми працюємо для Вас!

233-11-55, (093) 23-94-507, (098) 48-82-079, (095) 80-87-705
https://www.ukrbogatur.com/

Leave a Reply