Упаковка вітальні та житлових кімнат у 5 кроків
Вітальня і житлові кімнати вимагають більше зусиль в упаковці, ніж пакування кухні або спальні. Особливу увагу слід приділити електроніці і крихким предметам, таким як статуетки, вази, книги. Дуже часто наші клієнти всі дрібні речі клали в одну коробку та закривали її ще до приїзду вантажників. Результатом таких дій було розбите майно.
Ефективна організація пакування майна:
- Крок перший: сортування.
Необхідно відсортувати предмети і вирішити, що Ви заберете з собою, а що може бути продано або подаровано. Або перенесіть деякі речі в гараж на час - Крок другий: карнизи, штори і прикраси зі стін.
Зніміть всі картини, дзеркала, штори і карнизи. Упакуйте ці предмети. Для палітування картин і цінних предметів мистецтва скористайтеся послугами професійних пакувальників або порадьтеся з менеджерами транспортної компанії, послугами якої користуєтесь при переїзді. Акуратно складіть штори в коробки - Крок третій: лампи, сувеніри і книги.
Намагайтеся упаковувати крихкі предмети разом. Інакше доведеться переживати за збереження речей. Використовуйте достатню кількість пакувальних матеріалів (пакувального паперу, повітряно – пухирчастої плівки, пінопласту) для забезпечення захисту предметів при перевезенні
Книги повинні щільно лежати в коробках. Намагайтеся не використовувати для цієї мети великі коробки, так як книги важкі. Дорогі сувенірні або старовинні книги повинні бути перед упаковкою обгорнуті окремо в спеціальний папір - Крок четвертий: електроніка та аксесуари.
Ретельна упаковка є обов’язковою для всіх видів електроніки. Якщо у вас залишилися інструкції з експлуатації, вивчіть правила пакування і перевезення даного предмета. А якщо Ви не викинули оригінальну коробку і пакувальний матеріал з неї, буде набагато простіше.
Динаміки оберніть в антистатичну повітряно – бульбашкову плівку. Потім помістіть їх в коробки. Покладіть попередньо на дно пінопласт. Також бажано заповнити порожнечі зім’ятою папером або газетами. Для забезпечення захисту телевізора від пошкоджень при перевезенні оберніть його в ковдру - Крок п’ятий: меблі та килими.
Зніміть скляні двері з шаф, приберіть з них дзеркала, скляні полиці. Упакуйте в картон. Якщо двері і скляні елементи зняти не можна, забезпечте їм захист при перевезенні. Двері не повинні бовтатися і відкриватися при русі машини. Для упаковки диванів, крісел і інших м’яких меблів використовується поліетиленова плівка, щоб уникнути забруднення. Переконайтеся, що подушки упаковані окремо. При упаковці ящиків їх куточки можуть бути захищені від ударів з допомогою картону. Килими згорніть у рулони, оберніть їх в плівку і заклейте скотчем.
Мувінгова компанія “Український Богатир” надасть всі необхідні матеріали для упаковки.
Якщо Ви сумніваєтеся, що зробите все самостійно, скористайтеся послугами професійних пакувальників.