Упаковка меблів і особистих речей
Матеріали, які використовують для упаковки:
- Картон. Чудовий ізоляційний матеріал. Використовується для ізоляції предметів меблів у кузові вантажівки один від одного. Запобігає протиранню меблів. З його допомогою вантажники фіксують меблі в кузові.
- Картонні коробки. Часто використовуються коробки розміром 630×320×340. Вони універсальні і зручні у користуванні.
- Повітряно бульбашкова плівка. Незамінний пакувальний матеріал для упаковки розібраних меблів.
- Стрейч плівка. Охороняє майно від можливих атмосферних впливів.
- Скотч. Найбільш затребуваний матеріал при пакуванні будь – яких предметів.
Починаючи упаковку речей, ми починаємо роботу з розбивки вмісту великої шафи на невеликі коробки та мішки, зручні при перенесенні і транспортуванні. Мета, як можна краще зберегти речі при транспортуванні (ізоляція від зовнішніх впливів).
Особисті речі зручніше всього перевозити в коробках одного розміру. Однакові коробки займають менше місця в кузові вантажівки і їх зручно укладати.
Упаковка стандартної стінки
Стінки радянської епохи дуже зручно перевозити. Вони практично не вимагають упаковки, що дуже важливо при виконанні перевезення економ класу. Рівні і прямі поверхні фасадів досить ізолювати в кузові аркушем картону один від одного. Різьблений верхній декор зазвичай знімається. Ізоляція стінки в кузові вантажниками компанії не буде коштувати Вам додаткових витрат.
Упаковка корпусних меблів та шафи купе
Корпусні меблі дуже зручні у виготовленні, але зовсім не призначені для переїздів. У зібраному стані її неможливо винести з квартири. Для перевезення високої корпусної стінки завжди потрібно її розбирання і упаковка. Компанія не несе відповідальності за перевезення неупакованих меблів .
Упаковка ліжка і матраца для переїзду
Обов’язково запаковується матрац. Боковини та узголів’я ізолюються картоном та в плівку.
Упаковка м’яких меблів
Для того, щоб не забруднити оббивку м’яких меблів у процесі транспортування, дивани і крісла обмотують плівкою.
Упаковка шкіряних меблів
Шкіру обов’язково упаковують в бульбашкову плівку, а зверху затягують стрейч плівкою. Сучасні дивани зі знімним верхом важать близько 100 кг. і зазвичай вимагають додаткової упаковки.
Упаковка побутової техніки
При переїздах економ класу холодильники і пральні машини зазвичай не упаковуються. Те ж відноситься і до пральної машини. Для запобігання контакту з навколишнім середовищем холодильник і пральну машину потрібно загорнути в стрейч плівку. Мікрохвильові печі, посудомийні машини, пилососи упаковувати не потрібно, т. я. пошкодити їх при переїзді практично неможливо. Екран телевізора пошкодити можна тільки в тому випадку, якщо перестаратися з пакувальними матеріалами. Його досить ізолювати аркушем картону. Після цього весь телевізор прив’язується до бічної стінки машини. У такому положенні ніщо не зможе пошкодити екран, так і весь телевізор. Найскладніше упаковувати акустичні колонки і динаміки, т. я. зовнішню сітку легко пошкодити.
Компанія “Український Богатир” (Львів) акуратно упакує Ваші речі та перевезе за призначенною адресою.
233-11-55, (093) 23-94-507, (098) 48-82-079, (095) 80-87-705
https://www.ukrbogatur.com/