
Переїзд дуже складна і клопітка справа, правильна підготовка до якого – це велике мистецтво. Якщо до переїзду людина підходить без належної уваги та дотримання заходів безпеки обов’язково щось ламається або втрачається.
Для того, щоб переїзд не перетворився на подальший підрахунок збитків і втрат, необхідно навчитися правильно пакувати речі. Весь процес упаковки речей можна розділити на кілька етапів.
Пакувальні матеріали які потрібні при переїзді:
Необхідно заздалегідь подумати, що саме потрібно.
- Картонні коробки різних розмірів;
- Спеціальний папір;
- Повітряно – бульбашкова плівка і різні види скотчу;
- Різноманітні м’які тканинні ганчірки;
- Пакети для сміття різних розмірів.
Крім того, обов’язково потрібно придбати кілька маркерів. Це дозволить маркувати коробки і істотно знизить витрати часу при розпакуванні речей. Необхідно запам’ятати, що від якості і кількості пакувальних матеріалів, часто залежить збереження речей.
Дуже великі картонні коробки не слід використовувати. Вони стають занадто важкими після того, як їх наповнять речами. Велика картонна коробка з речами – це серйозний виклик навіть для фізично міцного чоловіка.
Не слід починати упаковку речей з крихких предметів і посуду. Спочатку необхідно упакувати міцні речі: книги, білизну і одяг. Потім упаковується посуд та інші крихкі речі. Останніми упаковують меблі і побутову техніку.
Вага коробки з речами не повинна перевищувати 30 кілограмів. Для визначення ваги застосовується правило «великого пальця»: якщо коробку не можна зрушити великим пальцем руки, її слід полегшити і забрати деяку частину речей, які в неї поклали.
Для того, щоб упакувати речі швидко і без зайвих нервів, необхідно дотримуватися певного порядку упаковки. В першу чергу необхідно зібрати речі з полиць, шаф та антресолей. У мішки для пакування речей складають постільну білизну, одяг, рушники.
Наступна стадія – упакування книг. Висота стопки повинна бути не більше 45 сантиметрів. Всі стопки ретельно перемотуються скотчем, порожнечі в коробці заповнюються газетами або тканинними ганчірками. Коробка обов’язково повинна бути запечатана скотчем. Взуття та одяг необхідно упакувати в великі дорожні сумки, валізи, великі пакети пакувальні.
Кухонне начиння, яке можуть пошкодити стінки і дно коробки повинно бути загорнуте щільним картоном. На дно коробки, в яку планується пакувати кухонні приналежності, помістити шар старих газет або повітряно – бульбашкової плівки. Необхідно заповнити всі порожнечі в коробці.
Меблі необхідно розібрати на складові сегменти і покласти у великі коробки, попередньо перемотавши скотчем. Обов’язково потрібно буде виділити пакет для дрібної фурнітури тому, що вона втрачається при переїзді найчастіше. Бажано підкласти на дно коробок листи гофрокартону. Скляні частини меблів, дзеркала і картини перемотуються скотчем і ретельно упаковуються.
Вся техніка пакується останньою в списку речей. Холодильник необхідно повністю розморозити як мінімум за добу до здійснення переїзду. Найкращий варіант перевезення побутової техніки – це її упаковка в рідні заводські коробки. Найкращий матеріал для упаковки техніки повітряно – бульбашкова плівка. Кожна коробка має бути підписана.
Ці поради, вже перевірені часом і тисячами квартирних переїздів. Вони допоможуть здійснити переїзд спокійно і без втрат. Якщо у Вас немає бажання самому пакувати речі і організовувати квартирний переїзд, зверніться до професійної компанії «Український Богатир».