Дивовижна можливість для нових меблів

Дивовижна можливість для нових меблів

Дивовижна можливість для нових меблівМи живемо у світі, де всі речі підлягають утилізації. Майже всі матеріали підлягають переробці.

З чого складаються меблі?

Перш, ніж приступити до утилізації меблів, потрібно розібрати їх на складові элементи. Наприклад, диван: металеві ніжки, дерев’яний каркас (швидше за все це навіть не дерево, а ДСП), тканинна оббивка і поролонове набивання. Отже, чотири елемента: тканина, дерево, метал, поролон.

А якщо для утилізації призначений старий сервант або шафа? Тут додасться ще два матеріали: пластик і скло.

Таким чином, перш, ніж приступити до цієї справи, потрібно розібрати їх на складові елементи. Після чого приступають до переробки.

Утилізація металевих частин меблів

Металеві частини (як правило, це ручки – ніжки і несучі елементи, каркаси) відправляються на переробку разом з звичайним металобрухтом. Їх спочатку сортують за типом металу, а потім переплавляють. У результаті виходить високоякісний метал, який використовується знову для створення нових меблів і техніки.

Утилизація м’якого пластикуДивовижна можливість для нових меблів

Пластик так само поділяють на дві підгрупи, перш ніж відправити на переробку: тверді і м’які сорти утилізуються окремо.

Перероблений твердий пластик використовується при виготовленні нової техніки і меблів, а м’які різновиди служать для створення упаковок не харчових продуктів і поліетиленових пакетів.

Утилізація пресованого дерева

З ДСП, ДВП та МДФ, так само як і з старих дерев’яних елементів виготовляють спеціальні брикети і палети , які використовуються для опалення приватних будинків та господарських споруд. Крім того деревні матеріали широко використовуються для виготовлення паперу різної якості. Наприклад, туалетний папір та серветки виготовлені з старих полотен ДСП, ДВП або МДФ, в той час як для виготовлення офісного паперу придатне лише цільне дерево.

Утилізація тканини і поролону

Тканину і поролон в процесі переробки подрібнють і використовують для набивання спортивного обладнання (мати, боксерські груші, м’ячі), а так само в якості основи для килимів.

 Це новітня технологія переробки, яка ґрунтується на компонентній деструкції вихідного матеріалу. У результаті виходить нова речовина, яка після стадії попереднього збагачення перетворюється в рідке паливо.

Таким чином, старі меблі можливо стануть основою для створення безлічі нових корисних речей. Відправляючи на переробку старий витертий диван, Ви даруєте життя новим меблям і техніці, а так само зберігаєте чистоту навколишнього природи.

“Український Богатир” вивезе на утилізацію старі меблі та техніку. Якщо вони в доброму стані, то ця послуга буде безкоштовною!

Leave a Reply