8 ПРИЧИН НЕ ПЕРЕВОЗИТИ СЕЙФ ВЛАСНОРУЧ

7

Вантажні перевезення сейфа на сьогоднішній день – одна з найбільш затребуваних послуг, оскільки вогнетривкі шафи для зберігання цінностей і документів зараз є практично у всіх. Маленький домашній сейф- це самий простий і доступний, але їх середня вага – 100 кілограм, від того в багажник не покладеш, та й самостійно не перенесеш. А якщо говорити про серверні сейфи або ж архівні, з функцією кліматичного контролю, банкоматах і безлічі інших, то стає ясно, чому мувінгові компанії окремо виділяють послуги з перевезення сейфа.

Отже, якщо Ви задалися питанням: «як перевезти сейф?», то розгляньте 8 причин, чому не варто займатися подібними перевезеннями самостійно.

1. Якщо викликати машину по оголошенню і самостійно шукати вантажників – ймовірність того, що вони опиняться в одному місці і в один час невелика, оскільки почуття відповідальності і пунктуальності, у всіх розвивається по-різному. Але ось за неустойку гроші вимагати будуть усі. Тому замовляти працівників потрібно тільки комплексно.

2. В принципі, якщо знайдете водія з машиною, він може привести якихось вантажників. Але шанс на те, що це виявляться професіонали, як в лотереї: один до мільйона. У що це може вилитися? З’явившись, вільнонаймані вантажники можуть подивитися, і флегматично заявити: «ми такий не піднімемо». Після чого, із спокійним серцем, підуть. І це добре, якщо прийдуть до подібного умовиводу відразу, а не з сейфом між третім і четвертим поверхами. Просто треба розуміти, що вуличні вантажники Вам нічим не зобов’язані, й роблять, що хочуть. Про гарантії якісного виконання замовлення там годі й думати. 

3. Навіть сейф в 100 кілограм не варто довіряти людям без такелажних навичок. Може здатися, що з такою роботою будь хто впорається. Так ось,
вільнонаймані вантажники приблизно тієї ж думки: «з цим будь-який дурень впорається, чим я гірший?», Та нічим … такий же дурень. Люди, які хочуть працювати і заробляти, серйозно ставляться до професії, підвищують кваліфікацію – знаходять постійного роботодавця. А вільнонаймані вантажники шукають легких, а часом і шалених грошей. Як мінімум, сейф може опинитися з вм’ятинами і подряпинами, як максимум – можуть щось і поцупити.

4. Українські дороги неможливо забути ніколи. Але які дороги, такі і водії … або навпаки? Скільки не говори: «можна обережніше» і «він дуже крихкий», все одно доведеться слухати, як сейф підстрибує, перекочуючись з боку набік, і на кожному світлофорі невдоволено стукає об передню стінку кузова. Для дбайливого транспортування сейфа потрібен не тільки кваліфікований водій, зарплата якого залежить від цілісності вантажу, а й певні моделі автомобіля, і спеціальні кріпильні ремені в кузові. Вільнонайманих водій не стане на них витрачатися.

5. Звертаючись за допомогою до знайомих і родичів, не варто розслаблятися. Багато сучасних сейфів забезпечені чутливими механізмами захисту, які при невмілому перенесенні і незнанні того, що вони там взагалі є, заблокують сейф назавжди.

6. Непрофесійні вантажники беруть не якістю, а кількістю. У результаті, вони не можуть розвернутися на вузьких сходових прольотах. Зате є всі шанси, що впустять сейф, і тоді пощастить, якщо він нікого не відправить до лікарні.

7. Приватні водії, як, в принципі, і вільнонаймані вантажники, по телефону називають мінімальну суму, а потім вимагають доплачувати, то за кілометраж, то за вагу.

8. На перевезення 800-кілограмового сейфа з аматер піде, як мінімум, півдня, якщо машина не затихне. Професіонали впораються за годину-півтори.

Ось тепер задумайтесь, будь ласка, з ким краще перевезти сейф так, щоб не хворів Ваш гаманець … а заодно і голова. А на рахунок професіоналів – мувінгова компанія “Український Богатир” скромно чекає на Ваше замовлення)

Leave a Reply