Підготовка до переїзду

Підготовка до переїзду: що нам заважає і що допоможе?

Підготовка до переїздуМи знаємо, що підготовка до переїзду починається заздалегідь – за кілька тижнів до призначеного дня.  Що допомагає нам в організації переїзду і що заважає? 

Що нам заважає у підготовці до переїзду?

«Шкідливі поради» колег, знайомих, сусідів… “Та навіщо Вам розорятися на поліетиленову плівку? Все життя прекрасно возили меблі без упаковки, і нічого не сталося!”, “А для чого різні коробки?”, “Який комплексний переїзд по замовленням? Навіщо?! Якщо грошей дівати нікуди – краще нам віддайте!” Упаковка, транспорт, вантажники, навіть день і час переїзду  –  у доброзичливців знайдеться своє вагоме слово по кожному пункту.

Є люди заздрісні, а є ті, які визнають лише дві точки зору – свою і неправильну. І ті, і інші завжди Підготовка до переїздузнайдуть привід для критики: великі  у Вас коробки або маленькі, найняли Ви вантажників чи ні, вирішили упакувати холодильник або обійтися без цього… Не звертайте  уваги і пропускайте репліки повз вуха.  Вищий пілотаж  –  це мило віджартовуватися у відповідь на зауваження.

Хвилювання і зайва емоційність. «Я нічого не встигну!» – і ось вже охоплює паніка і  опускаються руки. Буває і навпаки: людина починає гарячково бігати по квартирі, скидаючи посуд, дитячий одяг і важливі документи в одну велику коробку з під холодильника. Постарайтеся заспокоїтися і взяти себе в руки. Випийте заспокійливе або просто чаю з м’ятою. Це допоможе зосередитися і налаштуватися на потрібний лад. Розсортуйте речі перед тим, як укладати їх в короби – неспішна і вдумлива робота заспокоює. І не хвилюйтеся  –  час ще є. І він для Вас  –  не ворог, а союзник.

Під час підготовки до переїзду нас охоплюють  різні емоції. Далеко не завжди вони похмурі й жахливі. Навпаки, при зборі чергової партії речей можна розчулитись, присісти на диван і почати мріяти. Як добре і затишно буде у новій квартирі, які меблі  туди купити, де найкраще облаштувати дитячу… Такі думки  корисні  –  вони створюють позитивний настрій. Але вечір за ними  пролетить непомітно. І якщо це останній або передостанній день – напередодні переїзду, то цілком ймовірно, що залишок речей доведеться пакувати вночі.

Втома. Чи варто займатися підготовкою до переїзду після робочого дня? Або краще виділити для цього окремий час? «Потрібно робити тоді, коли є можливість!» – скажете Ви і буде неправі. Готуватися до переїзду потрібно тоді, коли це принесе максимальний ефект. А якщо , склавши стопку книг, ще хвилин 20 мрієте про гарячу ванну  – збори  затягнуться на невизначений час. Ідеальний варіант – доручити важливу місію фахівцям.

Що допомагає в підготовці до переїзду:

  • Планування і розпорядок. Найгірший спосіб підготовки – це хаотичне метання по кімнатах після робочого дня. Сядьте і складіть план: як  зібрати  речі, коли почнете обдзвонювати мувінгові компанії. Не розраховуйте на ідеальні умови підготовки  –  будьте реалістами. Врахуйте в своєму списку усе: свій ненормований робочий день, державні свята і навіть зміну пір року. Майте на увазі: якщо Ви будете організовувати переїзд самостійно «від А до Я»,  буде майже наполовину складніше, ніж з допомогою фахівців.
  • Подумайте про деталі. Наприклад, про те, що упаковки завжди не вистачає – краще замовити її з запасом, ніж вранці бігати  по магазинах. Купіть достатню кількість липкої стрічки, щоб пара коробок не залишилися розкритими. Якщо  збираєтеся переїжджати на власному автотранспорті, а на дворі весна або осінь – поміняйте шини заздалегідь! Друзі обіцяли допомогти? Не соромтеся зателефонувати їх напередодні ввечері і нагадати, що настає урочиста подія.

Фахівці  виконають   роботу якісно, повністю виправдавши вкладені кошти. З компанією “Український Богатир” Ви переїдете швидко та комфортно!

233-11-55, (093) 23-94-507, (098) 48-82-079, (095) 80-87-705
https://www.ukrbogatur.com/

Leave a Reply