Переїзд 1, 2 і 3-кімнатної квартири

Переїзд 1, 2 і 3-кімнатної квартири

хатній переїздХатній переїзд буває різний. Дуже різний. І багато що тут залежить від кількості кімнат та меблів, що в них розташовані. Отже, які ж особливості потрібно врахувати при переїзді? Як організувати його найкращим чином?

Переїзд однокімнатної квартири

Переїзд торгової точкиУ тісній однокімнатній квартири є один величезний плюс, і проявляється він саме під час хатнього переїзду. У «однушках», як правило, мало речей і меблів. Надлишки просто ніде зберігати.

Стандартний набір меблів включає в себе стінку або велику шафу, ліжко і (або) диван, кухонний гарнітур і дещо з дрібниць – столи, тумбочки, стільці. Оскільки меблів небагато, розібрати їх може сам глава сімейства. Або запросити збиральників меблів – вони впораються швидко. Великої побутової техніки теж мало. Холодильник – один (у великих квартирах їх може бути три або навіть чотири), пральна машина. Телевізор, мікрохвильова піч, комп’ютер. І все. Ще кілька коробок з речами (одягом, посудом та ін.).

Все це, зазвичай, вміщається в Газель. Втім, можливі й відхилення від правил: якщо ваш будинок – справжній склад всякої всячини, то може знадобитися і більш серйозний транспорт, але таке трапляється рідко. Зазвичай на переїзд однокімнатної квартири досить замовити невелику меблеву будку з вантажниками та тримати біля себе найнеобхідніші речі при переїзді. Стандартної бригади з двох працівників буде цілком достатньо.

Переїзд двокімнатної квартири

офис квадратПереїзд двокімнатної квартири має на увазі більшу кількість речей, ніж в це було б в однокімнатній квартирі. Тому Газель з 2 вантажниками – не варіант. Втім, все індивідуально: якщо ви дотримуєтеся мінімалізму в інтер’єрі, своєчасно рятуєтеся від мотлоху і непотрібних речей, то невеликого вантажного авто може і вистачити. Однак переїзд двокімнатної квартири, в якій проживає сім’я з 3-4 чоловік, в більшості випадків вимагає більш місткого автотранспорту.

Якщо ви з двокімнатної квартири маєте намір перебратися в житло меншої площі (таке часто трапляється при розмінах), подумайте, з якими речами ви готові розлучитися. Щось можна залишити знайомим або віддати меблі на благодійність.

Переїзд трикімнатної квартири

складальник меблівГоловна особливість трикімнатної квартири полягає в тому, що в ній в процесі життя накопичується багато речей. Вам здається, що майна зовсім трохи? А ви в комору заглядали? А в стінку? А в шафу? Але господарські речі, одяг і всякі дрібниці – це ще нічого. Левову частку становить Їх Величність Меблі. Причому в більшості своїй ці меблі великогабаритні, і їх доводиться розбирати. А потім, відповідно, збирати в новій квартирі.

Переїзд трикімнатної квартири – справа трудомістка. Занадто багато всього потрібно розбирати, упаковувати, переносити. З метою економії часу замовте кілька бригад вантажників (або залучіть побільше помічників, якщо ви вирішили впоратися своїми силами). Одні виконують розбір та складання меблів, інші упаковують речі, треті носять їх в машину.

Як уникнути поспіху в день переїзду

Якщо ви не бажаєте поспіху в день переїзду, проведіть підготовчі роботи заздалегідь. Розморозьте холодильник, вимкніть пральну машинку. Складіть речі в мішки і коробки, упакуйте побутову техніку, розберіть меблі. Щоб в призначений день залишилося все тільки завантажити в машину і відвезти.

Підводячи підсумки можна зробити один важливий висновок – довірити свої меблі та речі слід тільки професіоналам. Свої послуги пропонує мувінгова компанія “Українськи Богатир”. Замовити наші послуги можна за телефонами: +380322331155, +380972331155, +380992331155, +380732331155 Звертайтесь!

Leave a Reply